Český tým zvládl Švédsko 2:1

14. května 2010 v 17:12 | jaki96 |  Novinky z hokeje
Český národní hokejový tým ve včerejším zápase porazil Švédsko 2:1. Zajistil si tak 3 body v posledním zápase skupiny C.
Čeští hokejisté oslavují první gól proti švédskému výběru
Utkání začalo prudkým útokem českých hokejistů, který trval po celé tři třetiny. Hned v první minutě Jágr fauloval švédského hráče a Česko hrálo oslabení. To se však stalo osudným Švédům, když v necelé první minutě zápasu dal Rolinek gól po úniku švédským hráčům.
Druhá branka v utkání padla ze začátku druhé třetiny ze švédské strany. Tento výsledek si ale čeští hokejisté nenechali líbit a ve stejné třetině dal vítězný gól Hubáček.

Také nesmíme zapomenout na skvělý výkon českého brankáře Tomáše Vokouna, jenž doslova čaroval v české brance. Další český zápas na MS v Německu můžete sledovat v sobotu na ČT2 od 20:15, kde se utkají proti švýcarskému výběru.