Olomouc nezaváhala ani proti Baníku

7. března 2011 v 20:02 | jaki96 |  Novinky z fotbalu
Dohrávka devatenáctého kola Gambrinus ligy posunula Olomouc výhrou nad Baníkem Ostrava zpět na třetí místo.
Aktivnějším týmem byla už od začátku utkání domácí Olomouc, ale chybělo dobré zakončení. Dobrou střelu si vypracoval Šultes, který vyslal míč na brankáře Daňka z dvaceti metrů, gólman však balon za brankovou čáru nepustil. První úder na účet Baníku nastal v 31. minutě. Po faulu Bolfa na pokutovém území byla nastavena penalta, kterou Janotka bez menších problémů proměnil. Druhou polovinu útočila Olomouc, i když kolem 70. minuty se stáhla na svoji polovinu a k šancím se dostala Ostrava. Víc šancí promarnila Sigma, V 81. minutě zvýšil stav olomoucký Přikryl. Stav zápasu se do konce zápasu neměnil, Olomouc vyhrála na domácím hřišti 2:0.