Češi se probojovali do semifinále

11. května 2011 v 20:04 | jaki96 |  Novinky z hokeje
Mistrovství světa se pomalu blíží ke konci a český národní tým si ve čtvrtfinále probojoval přes Ameriku cestu do semifinále. Výhra čítá čtyřbrankový rozdíl.
Ke konci první třetiny poslal Čechy do vedení Jaromír Jágr, který USA poslal "vzkaz do šatny". Druhá třetina byla co do hry českých hokejistů o poznání lepší, za to Američanům pomalu docházely síly a nestíhali dobruslovat český tým. Ve druhé třetině se opět prosadil Jágr a svůj tým poslal do dvoubrankového vedení. Třetí třetina patřila spíše Čechům a bylo to poznat. Další bod si vstřelenou brankou připsal Tomáš Plekanec a svůj třetí gól si dal Jaromír Jágr a za svoji reprezentační kariéru tak poprvé vstřelil hatrick. Česko vyhrálo nad celkem z USA 4:0.

O soupeři českého týmu se rozhodne dnes večer v duelu Švédsko - Německo. Soupeř pak proti Česku nastoupí v pátečním semifinálovém souboji.