Lekce Královy řeči uspěly

12. května 2011 v 20:55 | jaki96 & First Hand |  O blogu
Film roku, alespoň soudě podle ocenění Oscar, jsme si nenechali ujít i my. A jak na nás král s poruchou řeči a jeho učitel zapůsobili, se můžete dozvědět v tomto článku.
Děj odvíjející v nejznámějším prostředí z Londýna, období 30. let minulého století, se objevuje v mnoha jiných snímcích, příkladem mohou být třeba detektivní případy Hercula Poirota. V případě Královy řeči nabídl filml pohled na něco nového, navíc byl podle skutečnosti. Počátek filmu se odvíjel pomaleji, následovala největší zápletka filmu a nakonec vyvrcholení. Velký prostor dostal Colin Firth, stejně jako Geoffrey Rush a Helena Bonham Carter. Společně s herci se o kvalitu snímku postaral i režisér Tom Hooper, jenž předvedl neobvykle dobrou práci.

Film je určen pro všechny, kteří mají rádi kvalitní snímky odvíjející se v minulých letech. Jelikož nás snímek potěšil a určitá pauza, při níž by se divák mohl i nudit, se zde nevyskytla, můžeme tuto kvalitní práci režiséra Hoopera doporučit komukoliv.

Hodnocení filmu Králova řeč:

Jaki96 - 98,5 %
First Hand - 96%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diet Pills Diet Pills | E-mail | Web | 4. září 2012 v 10:49 | Reagovat

Wanted suggestions shared on your blog page. Another thing I'd really like to say is usually that losing weight is not really information on fat loss dietary fads searching to shed as much weight that you can in a couple of weeks. An effective way to shed pounds is as simple as using that bit by bit together with obeying some rudimentary recommendations which can make it easier to take advantage of from the endeavor to slim down.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama